Monitoring zákazníků v reáném čase a prostředí.

 

 

Přinášíme benefity online
marketingu do offline světa.

Poskytujeme nejpřesnější a nejsofistikovanější systém pro sledování zákazníků v obchodech a návštěvníků veřejných prostor. Získejte cenné informace o vaší cílové skupině prostřednictvím unikátní monitorovací technologie založené na bázi umělé inteligence a využijte je ve svůj prospěch

Nákupní centra      Supermarkety      Banky      Hotely      Muzea      Knihovny     

Koncerty a eventy    Sportovní události     Smart budovy

Potřebujete počítat zákazníky, pochopit jejich chování a nákupní zvyky?

V-Count: Mnohem víc, než jen počítání zákazníků

Zvyšte míru konverze, prodejní čísla a celkovou efektivitu vašeho businessu v offline prostředí díky rozhraní, které dobře znáte z oblasti e-komerce.

Více jak 900 značek a firem po celém světě již využívá naší  monitorovací technologie a roste společně s námi.

V-Count? Seznamte se!

V-Count je globální společnost poskytující analytické a monitorovací řešení na bázi IoT a cloudu. V-Count působí ve více jak 100 zemích světa a aktuálně monitoruje na 42 000 lokací pro více jak 900 společností včetně značek jako jsou Samsonite, Samsung, Marks & Spencer, Swatch and Swarovski a mnoho dalších.

Od roku 2020 působíme v České republice pod značkou TWDC Prague.

monitoring zákazníků

Umíme přesně spočítat vaše návštěvníky v reálném čase a prostředí. Dovedeme odlišit skutečné zákazníky od těch, co „jen“ procházejí, a obsluhy prodejen. To vše 100% anonymně.

 

 

poznejte jejich zvyky

Pomocí technologie tepelných map (HEATMAP) dovedeme dokonale monitorovat pohyb zákazníků vaším obchodem (prostorem) a definovat jejich oblíbené zóny.

 

 

spokojený zákazník na 1. místě

Naše technologie dovede změřit a analyzovat množství zákazníků před obchodem či u pokladen a v reálném čase umožní obsluze prodejen pružně reagovat na vzniklou situaci.  
 

určíme věk i pohlaví s přesností na 99,99%

 Přizpůsobte vybavení a design obchodu, způsob vystavení zboží či vaši aktuální marketingovou komunikaci dle demografických ukazatelů získaných v reálném čase. S bezkonkurenční přesností určíme věk i pohlaví vašich zákazníků.  

dovedeme změřit náladu vašich zákazníků

Pochopte své zákazníky a nabídněte jim maximálně pozitivní nákupní zážitek díky unikátní technologii, schopné analyzovat emoce. Naplánujte své marketingové aktivity v závislosti na přesných informacích a oslovte vždy ten správný segment. Neřiďte se dojmy, ale přesnými daty.

 

Ultima AI: Změří vše kolem s 99,9% přesností​

  1. Toto není obyčejná kamera ani zařízení k prostému počítání zákazníků. Seznamte se s nejpřesnějším senzorem na světě, který v rámci AI technologie nabízí All-In One potřebné technologie při zachování 100% anonymity. Ultima AI nenahrává ani neukládá žádná data o vašich zákaznících. Zároveň se pyšní titulem nejtenčího zařízení svého druhu.

10 let před ostatními

Ultima AI je senzor nové generace, umožňující dokonalé sledování zákazníků. Nabízí aktuálně nejvyšší monitorovací přesnost na trhu při zachování 100% anonymity.

Vše v jednom zařízení

Ultima AI monitoruje téměř vše. Umožňuje počítání zákazníků, demografické analýzy, rozlišení věku a pohlaví, vyloučení obsluhy prodejny ze statistik, scanování a tvorbu teplotních map. To vše bez ukládání obrazových dat – tedy v naprostém souladu s GDPR.

Přesněji už to nejde

Díky 3D active stereo vision technologii a řešení na bázi umělé inteligence jsme dosáhli přesnosti měření na 99,9%. Ultima AI si poradí i se skupinami lidí a s davem až do počtu milionu osob.

Prostě jednoduše

Zapomeňte na složitou instalaci vedení kabelů a zdlouhavé oživování. Ultima AI je 100% plug&play zařízení a umí prostřednictvím zabudované technologie e-sim naplno využít potenciál běžné 3G, 4G či 5G sítě, popřípadě Ethernetu. 

360stupňový pohled na vaše zákazníky

Mějte přehled díky Business Intelligence Platform ​

  1. Přesné měření je pouze začátek. Na konci celého řetězce je cloudová aplikace Business Intelligence Platform, která vám umožní vhled do offline světa v takové míře, v jaké jej znáte pouze z oblasti e-komerce. Ovládněte prostor, pochopte své zákazníky, jejich chování a potřeby a dopřejte svému obchodu nebývalý růst. Samozřejmostí jsou sofistikované analýzy, komparace s online aktivitami či generováních reportů dle vašeho zadání. Díky BIP najdete vždy na jedno kliknutí přesně to, co potřebujete vědět. BIP umí hladce spolupracovat s vaším stávajícím software i hardware řešením.
  2.  

100% řešení pro velké obchodní domy

Nákupní centra

Naše technologie umožňuje provozovatelům obchodních center maximalizovat efektivitu a vytvářet nové obchodní příležitosti. Díky množství dat získaných v reálném čase a prostředí mohou dokonale poznat nákupní zvyklosti svých návštěvníků, naplnit jejich očekávání a doslova na klíč přizpůsobit mix poskytovaných obchodů či služeb, marketingovou komunikaci, eventy a další aktivity.

V-Count řešení vám umožní přesně definovat skutečný potenciál i výkonnost jednotlivých částí obchodního centra, ať už jde o vstupní prostory, jednotlivá patra nebo o další klíčové prostory. Samozřejmostí je i schopnost porovnat výkonnost jednotlivých center v rámci předem definovaných parametrů.

100% řešení pro retail

Retail Store Analytics

V retailu jsme jako doma. Naše In-Store Analytics umožnují prostřednictvím V-Count technologie sběr dat v maloobchodním prostředí a jejich snadnou interpretaci. Provozovatelé a obsluha obchodů mohou snadno a operativně, v závislosti na výkonosti a efektivitě, upravit rozvržení obchodu, vystavené zboží, design výloh, marketing i množství potřebného personálu.

Díky získaným informacím porozumíte lépe svým zákazníkům i jejich chování a můžete snadno optimalizovat své marketingové i provozní strategie. Dopřejte svým zákazníkům mimořádný nákupní zážitek

řešení pro období karantény

VCARE: Mějte pod kontrolou návštěvnost v reálném čase!

Podnikejte v době epidemie COVID-19 v souladu s aktuálními zdravotními vládními nařízeními a omezeními. Mějte pod kontrolou počty aktuálních návštěvníků a zajistěte nejen jejich bezpečnost, ale chraňte jejich zdraví i zdraví personálu provozoven. 

 VCARE dovede řídit provoz a je snadno implementovatelné na váš stávající hardware – LCD obrazovky, in-store displeje a podobně.

Náš tým

Sales Strategist, Marketing Support,  Consultant

Ebru madanoglu

Founder at TWDC


Petr sznapka

Technical and Hardware Support, Consultant

altan yarar

 

 

Chcete vědět více?

Rádi pro vás vypracujeme nezávaznou analýzu vašich potřeb a nezávaznou nabídku. Pište na info@v-count.cz nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.  

Globální společnost poskytující analytické a monitorovací řešení pro reálné prostředí na bázi IoT a cloudu. 

Marketingová a konzultační společnost se sídlem v Praze . Oficiální V-Count distributor pro střední Evropu. 

 

Creative HUB a konzultační společnost zabývyjící se tvorbou marketingové komunikace a poradenstvím.