AI GENERATED KAMPAŇ PRO JIHOČESKOU UNIVERZITU

V roce 2024 jsme realizovali komunikační strategii a propagaci mezinárodního studijního programu Functional Genetics & Bioinformatics na Jihočeské univerzitě. Výsledkem je unikátní vizuální identita univerzity, webový portál successingenes.education a úspěšná kampaň. Stylizované vizuály, které byly inspirovány komiksovou tématikou a prostředím BIO laboratoří, jsme vytvořili za použití kombinace AI nástrojů a klasických  postupů. Velmi efektivně navržená on-line kampaň, která byla realizována v zemích EU, vygenerovala masivní dosah a dosáhla vysoké míry proklikovosti a návštěvnosti webových stránek studijního programu. Kreativa, strategie, exekuce i výkonostní marketing – vše pod značkou TWDC Prague.

Ministerstvo Zdravotnicví – REACT-EU

S velkou radostí jsme dokončili komunikační kampaň pro Ministerstvo zdravotnictví na podporu informovanosti o investičním nástroji REACT-EU. Díky tomuto fondu se podařilo z evropských peněz modernizovat více než 100 českých nemocnic a vybavit je špičkovými přístroji v celkové hodnotě více jak 22 miliard korun. V TWDC jsme vytvořili nový vizuální styl, zajistili propagaci v tištěných i on-line médiích a kompletní marketingovou podporu od tvorby strategie, přes komunikaci až po výrobu propagačních předmětů. Tahle práce nás bavila a měla smysl, stejně jako podpora českého zdravotnictví.

Slovensko v mobile

Další naše práce je z roku 2022 – tentokrát pro nepříliš vzdáleného zahraničního klienta – slovenské Ministerstvo informatizace. Na základě zadání jsme vypracovali a realizovali kompletní marketingovou a komunikační strategii včetně brand identity nového a revolučního produktu – mobilní aplikace pro snadnou komunikaci se státem – Slovensko v mobile. Pod naším vedením vznikla nová vizuální identita, ale i on-line kampaň realizovaná v první polovině roku 2023.

Jihočeská univerzita – MAID

Na začátku roku 2022 jsme zvítězili v tendru na zpracování komunikační strategie a návrhu klíčového vizuálu na propagaci nového mezinárodního studijního programu Magisterské studium umělé inteligence a Data Science na Jihočeské univerzitě. Výsledkem byla nová unikátní vizuální identita univerzity a webový portál maid.education, které jsou inspirovány legendárním snímkem Stanleyho Kubricka. Komunikační strategie, která byla navržena s ohledem na maximální využití on-line nástrojů a intenzivní zapojením sociálních médií, přinesla své ovoce. Od října do prosince 2022 jsme pro univerzitu realizovali on-line kampaň s doslova fantastickými výsledky. Cílová skupina komunikaci s HALLEM nejen velmi dobře přijala, ale nad očekávání dobře reagovala na nový vizuální styl, který se neopírá o fotografie, ale symboliku. Kreativa, strategie exekuce i výkonostní marketing – vše pod taktovkou TWDC Prague.

Hlavní město Praha

V roce 2022 jsme zvítězili ve výběrovém řízení na marketingovou komunikaci a grafické práce pro Hlavní město Praha. Je to pro nás v první řadě ohromná zkušenost, příležitost i výzva a moc si vážíme takového klienta. Naše výstupy a komunikaci hlavního města můžete od září 2022 potkat na každém rohu. Stačí se jen projít nebo projet městem.

Turistická oblast Kutnohorsko a Kolínsko

Stříbrná Kutná Hora? Zlatej Kolín! Turistická oblast se dočkala v naší režii kompletní komunikační a marketingové strategie. Vytvořili jsme unikátní jazyk a svěží vizuální styl, kterým Kutnohorsko a Kolínsko komunikuje se svými stávajícími i budoucími návštěvníky. I v době Covidu a s ním spojených omezení přinesly off-line i on-line komunikace z naší dílny a následné aktivity v rámci sociálních médií ovoce v podobě zvýšeného zájmu o KUKO i reálné návštěvnosti turistické oblasti. Kutnohorsko a Kolínsko je oblast, kam se všichni budeme rádi vracet!

NISA 2020-21

Vytvořili jsme novou strategii a kompletně přepracovali vizuální podobu komunikace pro největší obchodní centrum z portfolia CPI Property Group. Nový jazyk má výraznou a jasně identifikovatelnou podobu, která odkazuje na úzké spojení NISY s regionem, ve kterém se nachází. NISA je nejen hlavním cílem nakupujících, ale také výrazným centrem celého liberecka. Tešíme se na znovuotevření, abychom novou strategii i kreativu naplno využili v rámci komunikace se zákazníky.

Nové IGY

Pro českobudějovické IGY centrum jsme po dokončení náročné přestavby a změně CI zpracovali sérii úspěšných komunikačních kampaní, na sezónní aktivity i speciální eventy. Díky kvalitní exekuci, slibující výjimečnou customer experience, se nám podařilo přivést do obchodního centra mnoho nových i spokojených návštěvníků, kteří se do IGY rádi vraceli a vracejí dodnes.

Nová Olympia

Olympia Teplice má nové logo, novou podobu i novou brand story. My jsme pro ni v roce 2020 vytvořili několik úspěšných kampaní.

AXION

Pro nově vznikající síť dentálních klinik jsme vytvořili vše! Kompletní komunikační strategii, název, brand story a samozřejmě i zdařilou a moderně vyhlížející vizuální identitu. Seznamte se s novou značkou Axion dental dock.

OC NISA LIBEREC

Od léta 2020 jsme si pod svá křídla vzali komunikaci největšího obchodního domu z portfolia CPI Property Group Nisa Liberec a máme z toho opravdu velkou radost. V průběhu první fáze jsme redefinovali komunikační strategii centra, primární marketingové potřeby a „must have“ elementy budoucí komunikace. Následně jsme vytvořili nový atraktivní vizuální jazyk, který má mnohem srozumitelnější podobu – přesně takovou jakou si největší liberecké centrum a jeho návštěvníci zaslouží.

Rekonstrukce OC Olympia

Jsme autory unikátmího vizuálního konceptu komunikace přestavby obchodního centra Olympia Teplice. Od začátku roku 2018 tak malujeme na všechny klíčové plochy v centru i mimo něj „pracanty“, kteří baví návštěvníky všech věkových kategorií.

KompiTech

Naše klientské portfolio se v červenci 2018 rozrostlo o společnost KompiTech, která se specializuje na poskytování globálních zákaznických IT řešení na míru a využití Blockchain technologie. Máme z něj velkou radost a těšíme se na další spolupráci.

BONDY CENTRUM

V roce 2017 jsme zvítězili v tendru s naší koncepcí nové korporátní identity pro Obchodní centrum BONDY Mladá Boleslav. Od té doby o něj pečujeme po vizuální stránce a máme z této spolupráce velkou radost. Nejen, že se nám podařilo vytvořit osobitý reklamní jazyk, kterým BONDY komunikuje se svou cílovou skupinou, ale naši práci, design můžete v rámci výzdoby centra, POS a in-store komunikace spatřit na každém rohu. Zkrátka „Když chcete víc“, obraťte se na nás.

XEROX

Od roku 2016 pracujeme společně s naším creative týmem Brandfathers pro významného amerického výrobce kopírek a tiskáren, kterého není třeba představovat. Pro komunikaci nového multifunkčního zařízení Xerox Versant jsme vytvořili unikátní brand story tiskaře, který se rozhodl, že nezemře v práci, ale bude si více užívat života. Stroje Xerox Versant jsou nejen přesné, schopné tisknout téměř na cokoli, ale hlavně oplývají bezkonkurenčně nejvyšší  rychlostí tisku. Kampaň jsme komunikovali napříč všemi dostupnými kanály. Součástí naší práce byla také komplexní a úspěšná on-line komunikace.

Progress Sportswear

Česká značka funkčního prádla a sportovního oblečení pro nás byla velkou výzvou. Pro Progress jsme vypracovali kompletní marketingovou strategii a vytvořili jednak novou vizuální podobu komunikace, která akcentovala hlavní benefity značky-český původ a technologicky pokročilé materiály s evropským rodokmenem.  V druhé fázi jsme navrhli a zrealizovali zcela novou on-line strategii, kterou jsme v uplynulých měsících aplikovali v rámci sociálních médií. Po necelém roce naše práce přinesla ovoce v podobě navýšení téměř všech měřitelných parametrů. Největší radost máme z navýšení ziskovosti a obratu v rámci vlastního e-shopu o více jak 37%. Stejně tak potěšující jsou nárůsty organických followers na Facebooku a Instagramu.

Strunal Schönbach

Legendární česká značka, výrobce mistrovských strunných nástrojů je naším klientem poměrně krátce. Zatím se nám pro Strunal podařilo vytvořit  novou CI a navrhnout komunikační strategii. Byli jsme i autory kultivovaného designu reprezentivní expozice na odborných veletrzích ve Spojených státech a v Německu. Aktuálně pracujeme na novém souboru firemní literatury, prezentačních materiálech a všem co souvisí s restartem značky a posilováním celosvětové znalosti tohoto klenotu mezi českými brandy. Strunal si to vážně zaslouží.

IGY Centrum

Od roku 2015 pečujeme o vizuální podobu a komunikaci největšího jihočeského obchodního centra. Prioritou, při tvorbě strategie marketingové komunikace, byl důraz na jedinečnost a odlišnost IGY Centra. Za dobu naší spolupráce se nám podařilo vytvořit několik sérií úspěšných komunikačních vizuálů, které jednak fungovaly a dokázaly požadovaným způsobem oslovit cílovou skupinu a také sklidili několik ocenění ve specializovaných médiích.

Vizuální komunikace pro OC Olympia Teplice

Od roku 2017 zajišťujeme kreativní komunikaci pro OC Olympia Teplice. Poznejte alespoň některé zajímavé vizuály, které jsme pro toto obchodní centrum úspěšně realizovali.

RockZone 105,9 a Rádio Impuls

Jsme autory úspěšné kampaně pro Rock Zone 105,9 FM. Slogan “ V každém je kus rockera“ se stal na mnoho let úspěšným claimem celé stanice. Zároveň jsme pro společnost Londa vytvořili sérii B2B inzerátů na podporu značky Rádia Impuls.

Logotyp, CI a komunikační koncept pro RockRadio

Pro Media Bohemia jsme vytvořili unikátní vizuální a komunikační styl rockové stanice. Zároveň jsme autory sloganu „Rock je slušná muzika“, který se dostal do učebnic moderního marketingu. O úspěšnosti a kvalitách konceptu svědčí i nominace na Zlatou pecku 2015.

Grace Stockholm | Stora Enso

Ve spolupráci s agenturou Grace Stockholm jsme se podíleli na tvorbě české mutace komunikace pro výrobce peletek Stora Enso. Součástí práce byla tisková inzerce a on-line reklama.

KIA MOTORS CZECH

Pro české zastoupení KIA Motors Corporation pracujeme zejména jako dodavatel BTL řešení a tvůrce firemní literatury. Stejně tak se podílíme na prezentaci značky KIA v rámci automobilových závodů a dalších eventů.

A mnoho dalších ….

Náš TWDC strategy team stejně jako creative shop Brandfathers vytvořil za dobu naší existence celou řadu úspěšných kampaní logotypů a kompletních korporátních identit pro klienty z nejrůznějších oborů lidské činnosti.